כרטיסים ליובנטוס

מכירת כרטיסים ליובנטוס

אם גם אתם נמנים על חובבי הכדורגל המושבעים אשר נהנים מאד לצפות במשחקי הקבוצות בליגה האיטלקית, הרי שיש יותר מסיכוי קטן שאחת מן הקבוצות האהובות ביותר עליכם, היא לא אחרת מאשר קבוצת יובנטוס. הסיפור המדהים של יובנטוס מוכר לכל מי שאוהב כדורגל וצופה במשחקים איכותיים מרחבי העולם. הקבוצה ידעה עשרות שנים של הצלחות, אך ירדה לליגה השנייה לאחר פרשת שחיתות בה היו מעורבים בכירי המועדון שלה. יחד עם זאת, יובנטוס חזרה לכותרות במהירות רבה, זכתה בתארים והתאוששה בצורה מרשימה ביותר ללא כל צל של ספק בכלל. כיום רכישת כרטיסים למשחקי כדורגל של יובנטוס מבטיחה צפייה מקרוב בתהליך החדש שעובר על הקבוצה. ברכישת כרטיסים ליובנטוס תוכלו לצפות בכדורגלנים מובילים בעלי שם עולמי שמשחקים בקבוצה. המועדון לא יכול להרשות לעצמו להיפגע ולכן בעליו משקיעים הון תועפות בגיוס שחקנים חדשים, טיפוח הנוער ובעיקר שיפור החוויה עבור האוהדים.

כרטיסים ליובנטוס

כרטיסים לאיצטדיון יובנטוס

קבוצת יובנטוס משחקת כיום באיצטדיון הנושא את שם המועדון. מעריצים ותיקים של הקבוצה עוד זוכרים את איצטדיון סטאדיו דלה אלפי, אשר הכיל מעל 67 אלף מקומות ישיבה ושימש בתור המגרש הביתי של יובנטוס וטורינו. בחודש מאי 2006 החליטו ראשי יובנטוס לסגור את האיצטדיון הישן ולבנות במקומו מתקן מודרני אשר יחליף אותו ויתאים לכישורי הקבוצה הפנטסטית הזו. כיום צורת היציעים היא מלבנית ולא אליפטית, מסלולי הריצה בוטלו וכל האוהדים יושבים קרוב הרבה יותר אל משטח הדשא. מי שרוכש כרטיסים ליובנטוס יכול לראות מקרוב את האיצטדיון הזה ולחוות עוצמות לא מוכרות.

כרטיסים ליובנטוס – הזברות

יובנטוס היא מועדון מוביל בעל כינויים ושמות רבים. יש אוהדים המתייחסים אליה בתור "הגברת הזקנה", "יובה" או "הזברות". באיטליה קוראים לשחקני יובנטוס "הזברות" וזאת בשל המדים הצבועים בשחור ובלבן. יובנטוס הייתה הקבוצה הראשונה בהיסטוריה שזכתה בכל התארים היבשתיים האפשריים למועדון אירופי כולל ליגת האלופות והעבר המפואר שלה מהווה את הבסיס לעתיד ורוד. קשה לדבר על כדורגל משובח מבלי להזכיר בנשימה אחת את שחקני יובנטוס, המובילים כיום את הליגה האיטלקית למחוזות חדשים. בררו לגבי כרטיסים ליובנטוס ותוכלו גם אתם להצטרף להרפתקה.

כרטיסים לליגת האלופות במחירים ללא תחרות